pag=home.php

» leeg scorebord

Met mijnvoetbalsite.nl kan jij het scorebord bijhouden. Maak je eigen account aan om de scoreborden van verschillende wedstrijden op te slaan. Zo zet je eenvoudig het wedstrijd-overzicht (programma en uitslagen) van bijvoorbeeld je eigen club op internet, toegankelijk voor betrokkenen en belangstellenden.

LIVE:

(leeg)


PROGRAMMA:

(leeg)


UITSLAGEN:

01-09 Noorwegen - Nederland1-1
Woensdag 1 september 2021 20:45u
18' Blind
20' 1-0 Haaland
25' Elyounoesi
37' 1-1 Klaassen
43' Thorsby
Ruststand 1-1
61' Ødegaard
90+' Malen
Uitslag 1-1
29-08 FC Utrecht - Feyenoord3-1
Utrecht Zondag 29 augustus 2021 12:15u
22-08 FC Twente - Ajax1-1
Enschede Zondag 22 augustus 2021 12.15u
15-08 Ajax - NEC5-0
Amsterdam Zondag 15 augustus 2021
12-12 Buitelstee - JuupClub-
Dinteloord Zaterdag 12 december 2020 19:30u
21-11 JuupClub - Buitelstee-
Rucphen Zaterdag 21 november 2020 17:00u
10-10 Buitelstee - JuupClub9-5
Dinteloord Zaterdag 10 oktober 2020 19:30u
FV JuupClub 87: Ronnie (K) , Arie, Arjan , Martin, Peter en gastspelers Gijs en Leroy
05-09 Buitelstee - JuupClub11-3
Dinteloord Zaterdag 5 september 2020 19:30u
FV JuupClub 87: Ronnie (K), Arjan, Arie, Martin , Mischa , Leon

Boetes: Ronnie (e.d.)
13-06 JuupClub - met Dames-
Rucphen Zaterdag 13 juni 2020 17:00u
06-06 JuupClub - KFC-
Rucphen Zaterdag 6 juni 2020 17:00u
30-05 JuupClub - Buitelstee-
Rucphen Zaterdag 30 mei 2020 17:00u
23-05 -
Rucphen Zaterdag 23 mei 2020 17:00u
16-05 JuupClub - Plots-
Rucphen Zaterdag 16 mei 2020 17:00u
09-05 -
Zaterdag 9 mei 2020
02-05 JuupClub - Leijs-
Rucphen Zaterdag 2 mei 2020 17:00u
26-04 Plots - JuupClub-
Rijsbergen Zondag 26 april 2020 12:00u
25-04 Juupclub - Leys-
Rucphen Zaterdag 25 april 2020
18-04 -
Zaterdag 18 april 2020
11-04 vrij-
Zaterdag 11 april 2020
07-04 Babkes - JuupClub-
Hoeven Dinsdag 7 april 2020 20:00u
04-04 Buitelstee - JuupClub-
Dinteloord Zaterdag 4 april 2020 19:30u
28-03 Leijs - JuupClub-
Steenbergen Zaterdag 28 maart 2020 18.00u
21-03 JuupClub - Babbies-
Rucphen Zaterdag 21 maart 2020 17:00u
14-03 KFC - JuupClub-
Steenbergen Zaterdag 14 maart 2020 20:00u
FV JuupClub 87: Ronnie (K), Arie, Arjan , Mischa, Nick , Danny
07-03 Juupclub - Babkes5-6
rucphen Zaterdag 7 maart 2020
FV JuupClub 87: Peter (K) , Arjan , Daniël , Mark , Leon
29-02 JuupClub - Plots11-5
Rucphen Zaterdag 29 februari 2020 17:00u
JuupClub speelt niet groots, maar wint wel

FV JuupClub 87: Arjan (K) , Arie, Mischa , Daniël , Ronnie , Danny
22-02 vrij (carnaval)-
Zaterdag 22 februari 2020
15-02 Babbies - JuupClub8-6
Steenbergen Zaterdag 15 februari 2020 19:00u
FV JuupClub 87: Peter (K) , Arie, Arjan , Ronnie , Daniël , Mischa, Danny

Boetes: Peter (eigen doel)
08-02 JuupClub - Babkes4-7
Rucphen Zaterdag 8 februari 2020 17:00u
JuupClub komt niet uit de verf tegen Babkes en verlies terecht met 4-7

FV JuupClub: Daniël (K), Arie, Arjan , Dion, Ronnie, Mischa
01-02 BSC voetbalquiz 2020-
BSC Roosendaal Zaterdag 1 februari 2020
25-01 JuupClub - Buitelstee10-7
Rucphen Zaterdag 25 januari 2020 19:00u
FV JuupClub 87: Peter (K), Arjan , Ronnie , Daniël , Mark , Declan
21-01 Babkes - JuupClub6-7
Hoeven Dinsdag 21 januari 2020 20:00u
Pater (K), Arjan, Ronnie , Daniël , Mark
18-01 JuupClub - Plots11-3
Rucphen Zaterdag 18 januari 2020 17:00u
Ron (K), Peter , Daniël , Ronnie , Djordi , Martin
11-01 JuupClub - KFC6-4
Rucphen Zaterdag 11 januari 2020 17:00u
JuupClub overtreft eigen verwachtingen en verslaat de jonkies van KFC met 6-4

FV JuupClub 87: Peter (K) , Arie, Arjan ,Ronnie , Daniël , Mischa
04-01 Leys - JuupClub12-3
Steenbergen Zaterdag 4 januari 2020 18:00u
JuupClub start nieuwe jaar met velies tegen Leijs, 12-3.

FV JuupClub 87: Peter (K), Arie, Arjan , Ronnie , Mischa, Daniël

Boetes: Peter (te laat), Ronnie (te laat)
22-12 Plots - JuupClub5-12
Rijsbergen Zondag 22 december 2019 12:00u
JuupClup sluit het jaar af met klinkende overwinning op Plots 80

FV JuupClub 87: Peter (K) , Arie, Arjan , Ronnie , Daniël , Mischa, Djordi

Boetes: Arie (te laat), Mischa (te laat), Djordi (open doel)
21-12 JuupClub Paars - Rood8-3
Rucphen Zaterdag 21 december 2019 17:00u
onderling met dames
Spijker eist hoofdrol op in onderling partijtje JuupClub

Paars: Peter (K) , Mischa (K), Ronnie , Shirly , Manouk , Nikki, Silvie

Rood: Rien (K), Arie, Daniël , Leon, Lilian , Laura
14-12 JuupClub - Babbies3-6
Rucphen Zaterdag 14 december 2019 17:00u
JuupClub verliest weer. Dit keer is Babbies met 3-6 te sterk. Einde lijkt nog niet in zicht.

FV JuupClub 87: Peter (K) , Arie, Arjan , Daniël, Mischa , Ronnie
07-12 Leijs - JuupClub11-5
Steenbergen Zaterdag 7 december 2019 18:00u
Leys geeft JuupClub geen schijn van kans en wint met ruime cijfers: 11-5

FV JuupClub 87: Peter (K), Arie, Dion , Ronnie , Daniël , Mischa
30-11 JuupClub - Buitelsteeafg.
Rucphen Zaterdag 30 november 2019 17:00u
23-11 JuupClub - Plots11-8
Rucphen Zaterdag 23 november 2019 17:00u
Eindelijk weer eens een ruime overwinning voor de JuupClub. Record van de Spijker uit de boeken.

FV JuupClub 87: Arjan (K) , Mischa (K), Arie, Dion , Ronnie , Daniël , Djordi

Boetes: Dion (te laat), Djordi (te laat), Daniël (open doel), Arjan (missers)
16-11 JuupClub - Leijs6-7
Rucphen Zaterdag 16 november 2019 17:00u
JuupClub dicht bij winst tegen Leys, maar geeft alsnog voorsprong weg (6-7)

FV JuupClub 87: Ronnie (K), Arie, Arjan , Dion , Mischa, Daniël

Boetes: Ronnie (te laat), Daniël (open doel), Mischa (eigen doel)
05-11 Babkes - JuupClub12-5
Hoeven Dinsdag 5 november 2019 20:00u
FV JuupClub 87: Peter (K), Arie , Arjan ,Ronnie, Daniël , Djordi , Kjeld
26-10 Leijs - JuupClub6-5
Steenbergen Zaterdag 26 oktober 2019 19.00u
JuupClub raakt 2e helft op dreef, maar komt net een doelpunt te kort tegen Leys, 6-5

FV JuubClub 87: Peter (K), Arie, Arjan , Dion, Mischa , Ronnie , Leon

Boetes: Kies (te laat)
19-10 JuupClub - Babkes7-11
Rucphen Zaterdag 19 oktober 2019 17:00u
JuupClub met 7-11 ten onder, maar toch goed gespeeld.

FV JuupClub 87: Peter (K), Arie, Arjan , Nick , Ronnie , Mischa

Boetes: Arjan (te laat)
13-10 Plots - JuupClub4-8
Rijsbergen Zondag 13 oktober 2019 12:00u
De eerste zege van JuupClub is binnen, 4-8 tegen Plots. JuupClub had er wel wat medewerking van Plots voor nodig, maar de rentree van de Spijker moet haast wel de doorslag gegeven hebben.

FV JuupClub 87: Rien (K), Arie , Martin, Kies , Daniël , Shirley, Martin (Plots)

Boetes: Rien (te laat en vorige keer te laat afgemeld)
05-10 KFC - JuupClub10-1
Steenbergen Zaterdag 5 oktober 2019 20:00u
JuupClub verliest uiteindelijk ruim, 10-1, van KFC en wacht nog steeds op eerste overwinning

JuupClub: Peter (K) , Arie, Arjan, Martin, Daniël, Nick
28-09 Babbies - JuupClub9-2
Steenbergen Zaterdag 28 september 2019 19:00u
FV JuupClub 87: Peter (K), Ronnie , Martin, Daniël , Nick, Djordi, Kelt

Boetes: Peter , Ronnie (te laat), Daniël (open doel), Djordi (te laat en eigen doel), Kelt (te laat)
21-09 JuupClub - Leijsafg.
Rucphen Zaterdag 21 september 2019 17:00u
17-09 Babkes - JuupClub13-1
Hoeven Dinsdag 17 september 2019 20:00u
JuupClub onderuit tegen Babkes. Tovenaar redt de eer (13-1) en loopt nu 1 op 1!

FV JuupClub 87: Peter (K), Arie , Martin, Daniël, Nick, Djordi, Kelt
14-09 Juupclub - Buitelstee4-10
Rucphen Zaterdag 14 september 2019 17.00u
JuupClub geen partij voor Buitelstee, 4-10

FV JuupClub 87: Ronnie (K), Peter, Arie , Mischa , Daniël , Nick

Boetes: Ronnie (te laat), Peter (te laat)
08-09 Plots - Juupclub8-8
Rijsbergen Zondag 8 september 2019 12.00u
Gehavend JuupClub knokt zich in seizoensopening tegen Plots knap terug van 5-0 achter tot een 8-8 gelijkspel.

FV JuupClub 87: Peter (K) , Arie , Martin, Ronnie, Daniël , Pim
06-07 juupclub-met dames-
rucphen Zaterdag 6 juli 2019 17.00u
onderling afsluiting
29-06 Thuisafg.
rucphen Zaterdag 29 juni 2019 17.00u
ruil uur
22-06 buitelstee-juupclub11-3
dinteloord Zaterdag 22 juni 2019 19.30u
ruil uur
FV JuupClub 87: Peter (K), Arie, Arjan , Martin, Daniël , Dennis

Boetes: Martin (open doel)
15-06 Juupclub - Plots14-4
rucphen Zaterdag 15 juni 2019 17.00u
JuupClub: Peter (K), Arie , Arjan , Mischa , Daniël , Ronnie

Boetes: Rien (te laat), Ronnie (te laat), Daniël (open doel)
08-06 kfc-juupclubafg.
steenbergen Zaterdag 8 juni 2019 20.00u
ruil uur
01-06 juupclub-juupclubafg.
rucphen Zaterdag 1 juni 2019 17.00u
geen tegenstander wel uur
28-05 babkes- juupclub6-6
hoeven Dinsdag 28 mei 2019 20.00u
ruil uur
JuupClub: Peter (K), Arie, Arjan , Martin, Ronnie
26-05 plots-juupclub23-8
rijsbergen Zondag 26 mei 2019 12.00u
FV JuupClub 87: Rien (K), Arie , Daniël , Peter , Ronnie , Martin (Plots)

Boetes: Ronnie (te laat), Peter (e.d.)
25-05 juupclub-babkes10-3
rucphen Zaterdag 25 mei 2019 17.00u
ruil uur
FV JuupClub 87: Peter (K) , Arjan , Arie, Leroy , Mischa , Daniël

Boetes: Arjan (te laat)
18-05 juupclub-leijsafg.
rucphen Zaterdag 18 mei 2019 17.00u
ruil uur
11-05 juupclub-buitelstee4-7
rucphen Zaterdag 11 mei 2019 17.00u
ruil uur
FV JuupClub 87: Peter (K), Arie, Leroy , Mischa, Ronnie , Djordi, André
04-05 juupclub-babbiesafg.
rucphen Zaterdag 4 mei 2019 17.00u
ruil uur
20-04 juupclub-plots14-6
rucphen Zaterdag 20 april 2019 17.00u
ruil uur
FV JuupClub 87: Peter (K), Arie , Arjan , Martin, Leroy , Ronnie , Mischa , André

Boetes: Rien (te laat afgemeld), Arjan (te laat), Ronnie (e.d.)
06-04 kfc-juupclub8-4
steenbergen Zaterdag 6 april 2019 20.00u
ruil uur
JuupClub: Daniël (K), Arie, Arjan, Mischa, Ronnie , Leroy

Boetes: Ronnie (te laat)
30-03 juupclub-leijsafg.
rucphen Zaterdag 30 maart 2019 17.00u
ruil uur
23-03 juupclub -plots11-6
rucphen Zaterdag 23 maart 2019 17.00u
ruil uur
JuupClub: Peter (K), Arie, Arjan, Ronnie , Leroy , Rien

Boetes: Arjan (eigen doel)
16-03 juupclub-babkes10-6
rucphen Zaterdag 16 maart 2019 17.00u
ruil uur
JuupClub: Peter (K), Arjan , Martin, Leroy , Ronnie , Mischa
09-03 buitelstee-juupclub9-8
dinteloord Zaterdag 9 maart 2019 19.30u
ruil uur
JuupClub: Leroy (K) , Arjan , Mischa , Daniël (K) , Djordi, Maher

Boetes: Arie (te laat afgemeld), Arjan (open doel)
24-02 plots-juupclub11-8
rijsbergen Zondag 24 februari 2019 12.00u
JuupClub: Peter (K), Arie, Mischa , Martin, Ronnie , Daniël

23-02 JuupClub - Babkes6-10
Rucphen Zaterdag 23 februari 2019 17.00u
JuupClub: Peter (K), Arjan , Arie, Mischa , Martin, Ronnie

Boetes: Peter (te laat)
17-02 Plots - JuupClub11-6
Rijsbergen Zondag 17 februari 2019 12.00u
Ingelast
FV JuupClub 87: Leroy (K), Arie , Martin, Daniël , Ronnie

Boetes: Ronnie (te laat)
16-02 juupclub-brabant truck5-6
rucphen Zaterdag 16 februari 2019 17.00u
betaal uur
FV JuupClub 87: Leroy (K), Arie, Arjan , Ronnie , Mischa

Boetes: Mischa (open doel)
09-02 Babies - JuupClub11-9
Steenbergen Zaterdag 9 februari 2019 19.00u
JuupClub: Peter (K), Arie , Arjan , Leroy , Daniël , Jaap

2x e.d. Babies

Boetes: Mischa (te laat afgemeld)
02-02 JuupClub Paars - Rood4-7
Rucphen Zaterdag 2 februari 2019 17.00u
Onderling
Paars: Peter (K), Arie , Dion , Martin, Manouk, Debbie

Rood: Leroy (K), Ronnie , Mischa , Lilian , Laura, Djordi, Wiebe

Boetes: Martin (te laat aangemeld), Rien (te laat afgemeld), Dion (te laat), Ronnie (open doel), Arie (open doel)
27-01 plots-juubclub9-3
rijsbergen Zondag 27 januari 2019 12.00u
Peter (K), Arie, Arjan , Ronnie , Mischa , Martin, Martijn , Wesley

Boetes: Ronnie (te laat)
26-01 leijs- juupclub16-3
steenbergen Zaterdag 26 januari 2019 18.00u
Peter (K), Arie, Arjan , Dion , Mischa , Martin, Jordi
19-01 juupclub-kfc1-6
rucphen Zaterdag 19 januari 2019 17.00u
JuupClub: Peter, Martin, Leroy (K), Daniël , Mischa, Dennis

Boetes: Rien (te laat), Robbie (te laat)
12-01 juupclub- buitelstee11-14
rucphen Zaterdag 12 januari 2019 17.00u
ruil uur
JuupClub: Leroy (K) , Arie , Arjan , Martin, Ronnie , Mischa , Daniël
29-12 toernooi cromwiel4-11
steenbergen Zaterdag 29 december 2018 14.00u
toernooi
Uitslagen: 1-2, 2-1, 0-2, 0-1 en 1-5; 5e plaats (van de 6 teams)

Juupclub: Peter (K), Arie, Arjan, Leroy , Martin, Mischa , Ronnie , Dennis

Boetes: Martin (open doel)
22-12 JuupClub paars - rood8-6
rucphen Zaterdag 22 december 2018 17.00u
onderling met dames
Paars: Rien (K), Arie , Leroy , Martin, Laura , Ronnie , Sylvie

Rood: Peter (K), Arjan , Daniël , Mischa , Manoek , Lilian, Dennis (e.d.)

Boetes: Ronnie (open doel), Dennis (eigen doel)
18-12 babkes-juubclub17-9
hoeven Dinsdag 18 december 2018 20.00u
ruil uur
JuupClub: Peter (K), Arjan, Arie, Martin, Ronnie , Mark
15-12 juupclub-plots16-5
rucphen Zaterdag 15 december 2018 17.00u
FV JuupClub 87: Peter (K), Arie, Leroy , Daniël , Ronnie , Mischa

Boetes: Rien (niet afgemeld)
08-12 buitelstee-juupclub11-4
dinteloord Zaterdag 8 december 2018 19.30u
ruil uur
FV JuupClub 87: Arjan (K), Arie, Mischa , Ronnie , Sven , Wesley
02-12 Plots - JuupClub8-15
Rijsbergen Zondag 2 december 2018 12.00u
FV JuupClub 87: Mischa (K), Arie , Ronnie , Mark , Wesley

Boetes: Ronnie (te laat)
01-12 Leijs - JuupClub5-8
steenbergen Zaterdag 1 december 2018 18.00u
ruil uur
FV JuupClub 87: Leroy (K) , Arie , Mischa , Peter , Daniël , Jeroen

Boetes: Floyd en Kies (beiden te laat)
24-11 wernerboys-juupclub11-5
Rijsbergen Zaterdag 24 november 2018 18.00u
betaal uur
TV JuupClub 87: Peter (K), Arie , Arjan, Leroy , Daniël , Ronnie

Boetes: Arie (te laat)
17-11 juupclub-kfcafg.
rucphen Zaterdag 17 november 2018 17.00u
03-11 juupclub-babbies6-4
rucphen Zaterdag 3 november 2018 17.00u
JuupClub: Peter (K), Arjan , Arie, Mischa , Ronnie

Boetes: Ronnie (open doel)
21-10 plots-juupclub6-13
rijsbergen Zondag 21 oktober 2018 12.00u
zondag
20-10 leijs-juupclub10-7
steenbergen Zaterdag 20 oktober 2018 18.00u
JuupClub: Arjan , Martin, Ronnie , Daniël, gastspeler

Boetes: Peter (afwezig)
13-10 juupclub -brabant truckafg.
rucphen Zaterdag 13 oktober 2018 17.00u
betaal uur
07-10 Plots 80 - JuupClub7-15
Rijsbergen Zondag 7 oktober 2018 12.00u
FV JuupClub 87: Peter (K) , Arie , Rien, Martin, Mischa , Leroy , Ronnie , Daniël

Daniël heeft de 2e helft met Plots meegedaan

Boetes: Ronnie (te laat en open doel), Leroy (open doel) en Martin (open doel)
06-10 juupclub-buitelstee6-5
rucphen Zaterdag 6 oktober 2018 17.00u
FV JuupClub 87: Peter (K), Arjan , Arie, Martin, Leroy, Daniël , Mischa , Ronnie

Boetes: Kies (te laat), Ronnie (af-/aanmelden)
29-09 JuupClub paars - JuupClub rood5-8
rucphen Zaterdag 29 september 2018 17.00u
onderling met dames
Paars: Martien (K), Arie , Ronnie , Lars , Silvie, Shirly

Rood: Rien (K), Arjan , Daniël , Jeroen, Lilian en Laura
22-09 JuupClub - Plots 8011-9
rucphen Zaterdag 22 september 2018 17.00u
FV JuupClub 87: Ronnie (K) , Arjan (K) , Arie, Martin , Daniël

Mischa deed met Plots mee

Boetes: Peter (te laat afgemeld)
18-09 babkes-juupclub10-4
hoeven Dinsdag 18 september 2018 20.00u
dinsdag
FV JuupClub 87: Peter (K), Arie, Leroy, Martin, Ronnie, Martijn, Wesley
15-09 Juupclub - Leijsafg.
rucphen Zaterdag 15 september 2018 17.00u
Leys had slechts 2 spelers. Onderling gespeeld.

Boete(s): Rien (te laat)
09-09 Plots-JuupClub8-12
Rijsbergen Zondag 9 september 2018 12.00u
Leroy (K), Arie, Martin, Ronnie, Daniël, Mark (Leys)

Boetes: Arie (te laat), Ronnie (2x open doel), Daniël (open doel)